سید محمد حسینی

" سید محمد حسینی (زادهٔ ۱۳ تیرماه ۱۳۴۸، تهران) یک مجری، بازیگر ایرانی است. از ابتدای شروع به کار در شبکه تهران تا سال ۱۳۸۴ مجری این شبکه بود که برنامه‌های او خصوصاً با زوج سید کاظم احمدزاده هواداران فراوان داشت "

 محمد حسینی تا زمان فعالیتش در ایران در برنامه‌هایی نظیر مسابقه سیمرغ و مسابقه بزرگ در تلویزیون ایران فعالیت داشت. او دانش‌آموخته رشته فیزیک از دانشگاه اصفهان است. در سال ۱۳۶۸ در این دانشگاه با تئاترهای «قنبرعلی دکتر می‌شود» و «مجری ناشی» بعنوان نویسنده و بازیگر درخشید که مورد استقبال دانشجویان، استادان و هنرمندان قرار گرفت. دیری نگذشت که تئاتر زیر آسمان شهر جمله» و «ازدواج با خودت» با خود به صحنه آورد. او هنوز پا به عرصه تلویزیون نگذاشته بود که بیش از ۱۰۰۰ شب اجرای این نمایش‌ها را در کارنامه خود داشت.

اعترافات محمد حسینی در من و تو!

محمد حسینی که چند سالی است به آمریکا مهاجرت کرده و در شبکه های سطح پایین ماهواره ای به لودگی مشغول است در برنامه شبکه من و تو در حالی که اشک میریخت به خیانتهایش در رسانه ملی و برخی رابطه هایش اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه پول هنگفتی که من دریافت میکردم را هیچکس دیگری نمیگرفت گفت:همانهایی که به من پولهای کلان میدادند تا خودشان را مسخره کنم میگفتند، در زمان شاه هم کسی به اندازه تو در صدا و سیما پول نگرفته است!

گریه و اعتراف بی پرده حسینی در مورد عاقبت خیانتهایش به نظام / مجری لوده ای که مورد توجه آقازاده معروف بود

حسینی افزود:جالب اینجا بود ، همانها که به من پول هنگفت میدادند به خوبی میدانستند که چه هدفی دارم وآنان را با پولهای خودشان به تمسخر میکشم.

وی گفت:هر حرف و هر کاری که جلوی آنتن انجام میدادم هدفی در پشت آن داشتم و دغدغه من آن زمان پول نبود.محمد حسینیوی افزود:تمام برنامه ها و نوشته هایم را با دقت طوری تنظیم میکردم که به تمسخر نظام جمهوری اسلامی ایران و دشمنی با آن ختم شود و جالب اینجا بود که مسئولین امر هم این را میدانستند و غیر از اینکه یک بار حراست مرا بخواهد برخوردی با من نشد.

حسینی ادامه داد:میدانستم که همه، حتی اصولگراها و بسیجیان نیز مرا دوست داشتند ولی به کار خود ادامه میدادم  و در جلسه ای که با آقازاده های ...؟ داشتم به من گفت:تو خیلی متفاوت و جالب هستی و تمام خانواده ما تو را دوست دارند و می پسندند !

وی که پس از چند بار دیپورت شدن در کشورهای مختلف اکنون در لس آنجلس ساکن است اظهار کرد:چند بار به طور جدی تصمیم به بازگشت گرفتم، چون وضعیت و نتیجه کارهای برخی از افراد را دیدم و عاقبت کار را در نظر گرفتم.

حسینی با بیان اینکه سرو ته آمریکا را که بزنی سه یا چهار قوم هستند که اگر آنها را از او بگیری تجزیه خواهد شد گفت:ایران هفتاد قومیت و بیشتر دارد و آنقدر با هم همفکر و هم دل هستند که وقتی به چیزی توجه میکنند همه با هم هستند و وقتی هم از چیزی رو بر میگردانند باز هم با هم هستند و هیچ کجای دنیا چنین مردمی وجود ندارد.محمد حسینی در بخش آخر سخنان خود با گریه گفت:ولی با تمام رفتاری که داشتم و کارهایی که تا به امروز انجام دادم دردم ساکت نشده است و امروز می بینم مادرم، خاک وطن و مردم کشورم را از دست داده ام....

این مجری سابق رسانه ملی که به عنوان یک شومن معاند با جمهوری اسلامی ، پس از خروجش از کشور دست به کارها و توهین های زیادی بر علیه انقلاب و مسئولین کشور زد، مورد سوء استفاده چندین شبکه ضد نظام و انقلاب قرار گرفت و پس از اینکه داغی پرده برداریهای مضحکش از بین رفت ، دورانداخته شد.

وی اکنون به کارگردانی ، نویسندگی و لودگی های مستهجن  در نمایشنامه های سطح پایین و موزیکال میپردازد که ممر درآمد وی است.

او که به زعم خود روزی از برترین مجریان رسانه ملی ایران با درآمدی هنگفت بوده است به خوبی میداند مردم نظام جمهوری اسلامی ، به هر خیانتکاری که آبروی کشور و مصالح آن را به خطر بیاندازد پشت میکنند،  اکنون از افسوسی عمیق رنج میبرد اشکهایش نیز دردی از وی دوا نمی کند.

حسینی حتی میداند در شبکه ای به گفتگو و اعتراف نشسته است که به سبب همین خیانتها دیگر مخاطبی ندارد و عاقبت تمام خائنان به ایران و ایرانی همین است.

مردمی که سالها تمام مشکلات و سختی ها را در راه اقتدار و عزت کشور تحمل میکنند و استوارانه دشمن را از تسلط بر آن میرانند از خائنان متنفرند.

مسئله جالب اینجاست که شبکه های معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران هرچند مدت یکبار دست به ساخت چنین برنامه هایی میزنند تا به قول خود ضربه ای به انقلاب اسلامی زده باشند و شگفتا که به دست خود ، خویشتن را رسوا میکنند.

و... قابل توجه مسئولین  و دست اندرکاران رسانه ملی که مجریان دیگری از این  دست را باز هم در اختیار دارد و پول و آنتن ویژه خود را برای لودگی، به چالش کشیدن  و تمسخر کشور توسط آنان به هدر میدهد، امیدواریم بعدها شاهد بروز حسینی دیگری نباشیم که با پول کشور !  کشور را مسخره کند....   مجری ضد نظام و عروسک خیمه شب بازی دشمنان انقلاب اسلامی، شب گذشته در برنامه شبکه صهیونیستی من و تو حاضر شد و پس از اعتراف به خیانتهایش در برنامه های رسانه ملی ، از رابطه خود با برخی از آقا زاده ها ! پرده برداشت.

وی در این خصوص گفت:برخی از اصلاح طلبان میانه خوبی با من داشتند از جمله آقای م.ه معروف که در یکی از دیدارهایم با وی که در جلسه بهینه سازی مصرف سوخت بود، وی به من گفت:حسینی تو خیلی متفاوت هستی و نزد خانواده من محبوبیت زیادی داری و همه آنها تو را مانند من دوست دارند.

این مجری سابق که اکنون در خارج از کشور فعالیت میکند در بخشی از سخنانش گفت:خیلی ها برایم پیغام فرستادند و اصرار کردند که از کشور نروم و از تصمیمم برگردم ولی به آنها گفتم:من درد دارم.. میروم ...دردم که ساکت شد برمیگردم...

محمد حسینی افزود:همه کار کردم ولی اکنون میبینم دردم ساکت نشده است ..

فعالیت

محمد حسینی پس از مصاحبه با برنامه پارازیت در دی ماه ۱۳۸۹ و حمایت از جنبش سبز، در صفحه فیس بوک[۲] خود با ویدئوهایی از اعتراضات جنبش سبز در ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ و ۱ اسفند ۱۳۸۹ حمایت کرد.

حسینی اقدام به تولید یک برنامه رادیویی به نام ری‌استارت می‌کند که با استقبال گروه خاصی مواجه شده است. حسینی در قسمت هایی از برنامه رادیویی خود هوادارانش را به آتش زدن اماکن دولتی دعوت کرده است. خود وی و طرفدارانش مدعی هستند که منظور از این کارها، ضربه زدن به مراکز حیاتی و مهم ایران نظیر پایگاه های بسیج مستضعفین، خانه افراد حکومتی، حسینیه ها و... می‌باشد.

فرزانه سادات معصومیان

فرزانه سادات معصومیان (زادهٔ ۱۳۵۲ در تهران) از مجریان و گویندگان خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

... ۱۳۹۷/۶/۴
... ۱۳۹۷/۶/۴
خسرو معتضد

خسرو معتضد (۱۳۲۱) تاریخ‌نگار، مجری و کارشناس «برنامه‌های تاریخ معاصر» در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است

مسعود فروتن

مسعود فروتن لاریجانی (زاده ۲ اسفندماه سال ۱۳۲۴- آمل) نویسنده، مجری و کارگردان سینما و تلویزیون در ایران[۱][۲] و جزء نسل‌های اول فارغ‌التحصیلان کارگردانی تلویزیون، از «مدرسه عالی تلویزیون و سینما» در سال ۱۳۵۰است

... ۱۳۹۷/۶/۴
... ۱۳۹۷/۶/۴
مریم مه‌نگار

مریم مه‌نگار از مجریان باسابقه تلویزیون در شبکه ۴ سیما و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی است.

سهیل محمودی

سید حسن ثابت محمودی که اغلب با نام سهیل محمودی شناخته می‌شود، شاعر، نویسنده و مجری ایرانی است.

... ۱۳۹۷/۶/۴
... ۱۳۹۷/۶/۴
حمید محمدی

حمید محمدی زادهٔ (۱۲ بهمن ۱۳۶۲ در کرج)، گوینده خبر و مجری برنامه‌های رادیو و تلویزیون ایران است

محمدفؤاد صفاریان‌پور

فؤاد صفاریان‌پور (زاده: ۹ دی ۱۳۵۵، در تهران) کارگردان، کارگردان هنری، تهیه‌کننده، مجری و بازیگر در سینما و تلویزیون ایران است.

... ۱۳۹۷/۶/۴
... ۱۳۹۷/۶/۳
محمدرضا حسینیان

محمدرضا حسینیان از مجریان سابق سیمای جمهوری اسلامی ایران و مدیرمسئول مجله ویدئویی تی وی پلاس است

محمدرضا تقوی‌فرد

محمدرضا تقوی فرد (متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۴۷، تهران) و دانش‌آموخته دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است

... ۱۳۹۷/۶/۳
... ۱۳۹۷/۶/۳
امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان (زادهٔ آذر ۱۳۷۴، ساوه) که بیشتر با نام کوچکش امیرمحمد شناخته می‌شود

محمود گبرلو

محمود گبرلو (متولد ۱۳۴۱ بندر گز) مجری تلویزیون و کارشناس سینما است. وی از مجریان برنامه هفت بوده‌است.

... ۱۳۹۷/۶/۳
... ۱۳۹۷/۶/۳
آلبرت کوچویی

آلبرت کوچویی (متولد ۸ تیر ۱۳۲۲ در همدان) نویسنده و مترجم ایرانی و مجری رادیوست.

جهانگیر کوثری

جهانگیر کوثری (زادهٔ ۱۳۳۰ در تهران) تهیه‌کننده، مجری، فوتبالیست، گزارشگر فوتبال و روزنامه‌نگار ایرانی است. او همسر رخشان بنی‌اعتماد و پدر باران کوثری است.

... ۱۳۹۷/۶/۳
... ۱۳۹۷/۶/۳
هلا کمالیان

هلا (سمیه) کمالیان (زاده: ۱۴ فوریه ۱۹۳۹ در فولیکان، آلمان) مترجمُ تهیه‌کننده و مجری رادیو آلمانی ایران است

رشید کاکاوند

رشید کاکاوند (متولد ۱۳۴۶ در نیشابور) شاعر، داستان‌نویس، ترانه‌سرا، پژوهشگر ادبیات، مجری رادیو و تلویزیون و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی است.

... ۱۳۹۷/۶/۳
... ۱۳۹۷/۶/۳
ژاله کاظمی

ژاله کاظمی (زاده ۱۳ فروردین ۱۳۲۲ تهران - درگذشت ۱۲ فروردین ۱۳۸۳ حومه واشینگتن دی.سی)، دوبلور، گوینده، مجری تلویزیونی و نقاش ایرانی بود.

داریوش کاردان

داریوش کاردان (زاده ۱۳۳۵ در شهر ابهر) مجری، گوینده، دوبلر، کارگردان، بازیگر و طنزپرداز در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. شهرت وی بیشتر به خاطر داشتن صراحت لهجه و لحن انتقادی در اجرای برنامه‌های رادیو و تلویزیونی است.

... ۱۳۹۷/۶/۳
... ۱۳۹۷/۶/۳
شهیار قنبری

شهیار قنبری (زادهٔ ۶ مرداد ۱۳۲۹) شاعر، ترانه‌سرا، آهنگساز، نمایش‌نامه‌نویس، مجری تلویزیونی و رادیویی، فیلم‌ساز، روزنامه‌نگار، برنامه‌ساز رادیو و تلویزیون و خواننده‌ی ایرانی است. او فرزند حمید قنبری دوبلور مشهور است.

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی (متولد ۱۳۵۲ در تهران) برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون است که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می‌شود

... ۱۳۹۷/۶/۳
... ۱۳۹۷/۶/۳
فرشید فهیم

فرشید فهیم (زادهٔ ۱۴ شهریور سال ۱۳۴۷، گیلان) یک مجری تلویزیونی ایرانی می‌باشد.

رنگ خود را انتخاب کنید
تنظیمات قالب