ورزشی / فوری ؛ فاجعه برای هواداران استقلال ؛ دو فوق ستاره رفتنی شدند؟!
فوری ؛ فاجعه برای هواداران استقلال ؛ دو فوق ستاره رفتنی شدند؟!

فوری ؛ فاجعه برای هواداران استقلال ؛ دو فوق ستاره رفتنی شدند؟!

خبرگزاری فارس مدعی شد که باشگاه استقلال با ووریا غفوری و سید حسین حسینی برای فصل آینده به توافق نرسیده وتاکنون قید تمدید قرارداد را با این بازیکنان را زده است.

در حالی که در چند وقت اخیر مسئله ماندن یا رفتن گلرهای استقلال برای هواداران این باشگاه سوال بود ، قرارداد رحمتی با پدیده شهر خودرو بخش زیادی از معادلات را حل کرد .

اما به خاطر شایعات زیاد و رسمی نشدن قرارداد سید حسین حسینی نمی شد گفت حتما او دروازه بان اول تیمش است.

حتی در این بین استوری جنجالی علیپور با بمب و قلب قرمز شایعه حضور او در تیم رقیب را مطرح کرد.

س از امضای قرارداد با استراماچونی،  در جدیدترین خبر برای هواداران استقلال ، خبر رسیده بود که سید حسین حسینی با مدیران باشگاه استقلال در خصوص تمدید قرارداد خودش توافق کرده و قرار شده در صورت نهایی شدن شرایط به مدت سه سال با باشگاه استقلال قراردادش را تمدید کند.

اما ساعتی از اعلام این خبر نگذشته بود که خبری چون پتک بر سر هواداران استقلال فرود آمد:

باشگاه استقلال با سید حسین حسینی و البته وریا غفوری برای فصل آینده به توافق نرسید وتاکنون قید تمدید قرارداد را با این بازیکنان را زد.

خبرگزاری فارس اعلام کرد که مسئولان باشگاه استقلال با وجود آنکه پس از بازگشت تیم ملی از کره جنوبی بلافاصله مذاکرات را با ووریا غفوری و سید حسین حسینی آغاز کرده و در چند نوبت با مدیربرنامه های این بازیکنان گفت و گو کردند اما در نهایت نتوانستند با این نفرات به توافق برسند.

یکی از مسئولان باشگاه استقلال ضمن اعلام این خبر که این نفرات مبالغ سنگینی از باشگاه استقلال درخواست کرده اند و چنین عدد و ارقامی هرگز در توان این باشگاه نیست تاکید کرده:

حقیت این است که درخواست این دو بازیکن از باشگاه به نوعی زیاده خواهی بوده و به همین علت با شرایطی که پیش روی ما قرار گرفته است قید جذب هر دو بازیکن را زدیم و از آنجایی که قرار است همه چیز را به صورت شفاف به هواداران اعلام کنیم تصمیمات جدیدی را برای بستن یک تیم پرقدرت اتخاذ خواهیم کرد.

به گزارش فارس، ظاهرا ووریا غفوری خواستار قراردادی بلند مدت با باشگاه استقلال شده که هیات مدیره این باشگاه چندی پیش تصمیم گرفت قرارداد هیچ کدام از بازیکن بالای ۳۰ سال را بیش از یک سال تمدید نشود. از سوی دیگر رقم درخواستی حسینی از باشگاه استقلال بسیار سنگین بوده که باعث عقب نشینی هیات مدیره این باشگاه برای تمدید قراداد با این بازیکنان شده است.

اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود !

در حدود ساعت ۲ بامداد امروز دوشنبه ، سید حسین حسینی در پیج اینستاگرام خود ، استوری مهمی را منتشر کرد .

او در این استوری با انتقاد تلویحی از خبر خبرگزاری یادشده در بالا که این گزارش را منتشر کرده بود ، نوشت:

متاسفم برای خبرای دروغ و تاسف برای کسانی که می خواهند من را روبروی شما قرار دهند.

بنده با باشگاه توافق کردم.

با این توضیحات حالا باید باز منتظر ماند و دید در نهایت تکلیف این دو ستاره محبوب استقلالی ها با این باشگاه به کجا خواهد رسید ؟!